Android KaMapProAN 1.0


Nawigacje GPS, mapy dla Androida, najlepsze do pobrania za darmo.

KaMapProAN 1.0

PostPost: #1 przez borysiak » 7 lut 2016, o 13:35

KaMapProAN 1.0
Wymaga Androida: 2,3+
Opis: Czym jest KaMap

KaMap to nawigacja turystyczna i rowerowa oraz mapy turystyczne na smartfony, tablety, smatwatche z systemem Android i Windows Phone oraz komputery stacjonarne. KaMap pracuje na prawie wszystkich urządzeniach z Androidem, Windows Phone, Windows XP, Vista, 7, 8 oraz Windows CE i Mobile (nawigacje samochodowe).

Mapy obejmują większość obszaru Polski. Są to te same mapy, które można kupić w kiosku. Mapy zawierają informacje dotyczące: szlaków, ścieżek leśnych, jezior, gór, lasów, schronisk i inne.

Dzięki systemowi Kamap użytkownik będzie zawsze wiedział, gdzie się dokładnie znajduje, w jakiej odległości jest od celu, czy jest w okolicy poszukiwanej ścieżki, chatki, szlaku turystycznego itp. Nie jest wymagana od użytkownika dokładna obserwacja tereny by się zorientować w swoim położeniu.

Używanie systemu ułatwia planowanie miejsc postoju, odpoczynków i posiłków na trasie. Podnosi komfort wędrówek z dziećmi, w czasie których rodzice chcą mieć pewność gdzie się znajdują.

Obrazek

Lista Zmian:
Zmiany:
- usunięte błędy,
- poprawiony interfejs,
- wprowadzony moduł pobierania i instalowania map bezpośrednio z Internetu.

Pobierz:
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]

Instalujemy / Otwieramy program / Menu / Mapy / Pobierz mapę...Oczywiście musimy mieć połączenie z siecią i mamy pełno map TURYSTYCZNYCH do pobrania.Program KaMap jest CRACKED wiec nie woła o rejestracje itp odpalasz i juz działa.
  • 0

 
Posty: 2
Dołączył(a): 7 lut 2016, o 12:46

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Reputation System ©'
Najlepsze DemotywatoryDarmowy KatalogSex RandkiKamerki dla dorosłych