Android [Free]Super AppLock:Your Silent Guardian to Secure Phone Privacy

Kategoria: Narzędzia
Baza darmowych aplikacji na Androida. Pobieraj za darmo najlepsze aplikacje Android.

[Free]Super AppLock:Your Silent Guardian to Secure Phone Privacy

PostPost: #1 przez ethanleung » 9 lis 2015, o 08:55

Wyraź swoją kiedykolwiek martwi się o swoją prywatność telefonu zerknął przez waszych rodzin, znajomych, a nawet nieznajomych? Czy coś można zrobić, aby nikt inny nie węszyć wokół telefonu bez "zezwolenie"? No, masz szczęście! Dzisiaj mam zamiar przedstawić Wam wszystkie niesamowite aplikację o nazwie Super AppLock, że może właśnie chronić swoją prywatność telefonu. Muszę szczerze powiedzieć, że to nie jest reklama, bo po prostu pobrać tą aplikację z Google Play na drugi dzień i uważam, że to bardzo praktyczne i przydatne. W związku z tym, chcę dzielić fajny fantastyczną aplikację z wami wszystkimi. Mam zamiar powiedzieć coś o co myślę o tej aplikacji. No to ruszamy.
[Twórca]: IriverPrivacyApps
[Pobierz z Google]:[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
[Polecam]: ★★★★★ (5 gwiazdek)
[Funkcje]: Darmowe i No-Ad, mały rozmiar, lekkie, piękne tematy, stabilny, materiały google projekt
Wyświetlanie wideo:
[Zarejestruj się lub zaloguj, by widzieć linki]
 Różne Tematy wybrać
 Super AppLock obecnie wciela 30 ekscytujących i ciekawych tematów. Każdy temat ma swoje różne subject.There ma wątpliwości, że można znaleźć taki, który spełni Twoje wymagania. Na przykład, Vampire temat jest bardzo przydatne dla tych, którzy są wielkim fanem wampirów opowieści; Nowy Sweetlove będzie priorytetem dla tych, którzy są chętni do romansu, a poza Baran tematem należy priorytet dla tych, którzy lubią uczyć się konstelacja itp
Obrazek
Obrazek

Wygodne i łatwe Operate Interfejs
Kiedy po raz pierwszy próbuje tę aplikację, musisz ustawić własne hasło. Super AppLock oferuje dwa różne rodzaje haseł: PIN & Wzorzec odpowiednio. Możesz zmienić każde z nich w kolumnie "Ustawienia". Łatwy w obsłudze!

Jeden z kranu w celu zabezpieczenia plików i aplikacji
  Po zakończeniu ustawienia hasła, możesz zablokować wszystkie aplikacje, które mają w Super AppLock. Aplikacje systemowe, takie jak galeria, mediów, kontaktu, rozmowy, SMS, Ustawienia, aparat fotograficzny, notatki, pliki, itp. i zainstalowane aplikacje, takie jak Twitter, Instagram, snapchat, vsco cam, Gmail i gry będą wymienione, więc można umieścić dowolną w tej szafce. W związku z tym, nie ma potrzeby martwić się o swoją prywatność Snooper ciekawski bez Twojej zgody.
  Zaawansowane zdjęcia i sklepienie wideo przechowalni
  W dzisiejszych czasach ludzie zawsze selfies, zdjęć i pobierz serial telewizyjny, dlatego ich zdjęcia i wideo Galeria jest pełno tych pracowników. Tak, można umieścić je na fotografii i wideo skarbcu i nie pojawi się w galerii w przypadku nie są naruszane przez swoich rodzin, przyjaciół, nawet obcych. Z ochroną Super AppLock, nikt inny, ale można uzyskać dostęp do galerii. A oprócz zdjęć i filmów, plików są zatłoczone w naszym telefonie komórkowym. Nie ma wątpliwości, że mamy kilka dokumentów i wiadomości, że nie chcesz, aby inni zobaczyć, w konsekwencji, przechowalni plików jest bardzo korzystne, aby dobrze chronić nasze pliki. A poza tym, jeśli przeniosę tych dokumentów i notatek na przechowalni plików, to będzie łatwo znaleźć te pliki

Ochrona Advance
Zastanawiasz się, że jeśli ktoś ma odinstalować "Prywatność Lock"? To mój problem też. Ta aplikacja może całkowicie obsługiwać ten problem. Po włączeniu zabezpieczenia przedpola w ustawieniu, nie będzie w stanie zainstalować dowolną aplikację na telefonie z systemem, jedynym sposobem jest wpisać "Prywatność Lock" i zatrzymać Ochrona Advance lub naciśnij przycisk "Odinstaluj" w prywatności listy blokady. Brzmi nieźle?

Z instalacji Super AppLock, nie ma potrzeby martwić się, że wasze rodziny, przyjaciół lub nawet obcych przeglądanie galerię zdjęć, wiadomości lub snoop wokół osobistych pracowników. Super AppLock, twój milczy opiekunem, może zachować wścibskich oczu od telefonu, w ten sposób, że może zabezpieczyć swoje pliki i aplikacje, cały i zdrowy. Jeśli okaże się to praktyczne i przydatne po mojej rekomendacji, nie wahaj się go pobrać z Google Play. Super AppLock, jesteś tego warta!
  • 0

Telefon: Huawei